NOWY ROK, NOWY VAPE: NAJLEPSZE VAPORIZERY DO KUPIENIA W 2020 ROKU

 Strona główna / Przydatne informacje o marihuanie / NOWY ROK, NOWY VAPE: NAJLEPSZE VAPORIZERY DO KUPIENIA W 2020 ROKU

NOWY ROK, NOWY VAPE: NAJLEPSZE VAPORIZERY DO KUPIENIA W 2020 ROKU

Dawno, dawno temu żył sobie człowiek, który nie rozumiał, czym jest świat marihuany i vapingu. Więc kiedy człowiek ten natknął się na słowo vaping, zwrócił się do przyjaciela, aby uzyskać podstawowe zrozumienie. A ten opisał to jako "nowoczesną" metodę konsumpcji marihuany, bez jej spalania.

Ciekawe, pomyślał człowiek.

Ten człowiek to ja.

Aby zagłębić się w vaping i potrzebę jego wynalezienia, poddałem się mojej ciekawości i odkryłem, że vaping nie jest w żaden sposób "nowoczesną" metodą! Historia vapingu sięga Egiptu w V wieku przed naszą erą. Według książki "Historia Herodota", Egipcjanie brali rozgrzane do czerwoności kamienie i kładli na nich nasiona konopi. Nasiona wyparowywały, a ówcześni super-inteligentni ludzie wdychali je.

Tak stare jest vaping, chociaż wszystkie fajne dzieciaki uważają inaczej!

Trend vapingu przy ciągawzrok większości młodych ludzi i wszyscy się do niegoprzekonują . Ale dlaczego? Łatwiej zrozumieć, na czym polega atrakcyjność vaporizerów, jeśli wiemy , jak działają.

Waporyzatory lub vapes, podgrzewają pąki konopi tylko na tyle, aby uwolnić związki, które dają haj, ale nie na tyle, aby je spalić. Ludzie, którzy używają vapów wdychają opary, które składają się z tych związków, bez faktycznego wdychania dymu.

Najwyraźniej, mniej dymu, mniejsza szkoda. Prawda?

Bez dymu, całe doświadczenie związane z konsumpcją marihuany wydaje się mniej szkodliwe i według ostatnich badańuważa się, że marihuana jest nawet silniejsza od palenia dla osób, które spożywają ją rzadko..

Badania nie potwierdziły jednak, czy vaping jest mniej szkodliwy i korzystniejszy od palenia marihuany, czy też nie.Pozostawiając tę debatę na boku, istnieje większy problem, jeśli chodzi o wapowanie. Jaki waporyzator do zioła kupić, kiedy rynek zalewany jest nowymi akcesoriami do zioła co drugi dzień? Jak podnieść doświadczenie wapowania na nowy poziom? Pun intended.

Z pomocą mojego przyjaciela, który wyedukował mnie i wprowadził do "nowoczesnej" metody wapowania z Nic Salts, spróbowałem i zrobiłem listę najlepszych waporyzatorów, które można kupić w 2020 roku. Teraz wiem, że jego wiedza nie była zbyt dogłębna w odniesieniu do starych opowieści o wapowaniu, ale mogę was zapewnić, że jeśli chodzi o vaporizery, on wie najlepiej!

SPIS TREŚCI

 • KHAN VAPORISER
 • THE CRAFTY+
 • MIGHTY
 • HYDROLOGIA9
 • PRZEŁĄCZNIK DABBERA
 • BOUNDLESS CFX
 • GRASSHOPPER
 • MAGIC FLIGHT LAUNCH BOX
 • PUFFCO PEAK
 • VAPORISER VOLCANO

CHAN VAPORISER

Khan jest jednym z najbardziej lubianych vaporizerów do suszu ziołowego i nazywany jest również Królem Vapingu ziołowego! Posiada w pełni ceramiczną komorę na zioła z wewnętrzną baterią 2200 mAh. Zewnętrzna obudowa wykonana jest z aluminium lotniczego, co czyni go lekkim i wytrzymałym.

Zakres temperatur mieści się w przedziale 302-464F. Ustnik wykonany jest w całości ze szkła Pyrex. Kiedy vape jest gotowy do użycia, wibruje i miga zieloną diodą.

Ładowanie trwa około 2-3 godzin. Można do niego podłączyć bubbler, który daje gęste i gładkie chmury pary.

Całkowicie rozumiem, dlaczego nazywa się go Królem!

THE CRAFTY+

Jest wiele powodów, dla których ludzie kochają Crafty! Jest on uważany za najlepszy waporyzator do suszu ziołowego. Imponujące jest również to, że możesz zsynchronizować urządzenie z Twoim telefonem.

Nie rozumiem, dlaczego wszystkie vapery nie mogą tego mieć? W końcu, czego nie możemy zrobić z naszymi telefonami w dzisiejszych czasach?!

Jest też aplikacja, która pomaga kontrolować temperaturę i inne ustawienia.

Najważniejsze jest to, że opary, które wdychasz są gęste, czyste i czyste! Ponieważ zioło jest podgrzewane przy użyciu kombinacji przewodzenia i konwekcji, zioło jest podgrzewane równomiernie, dając gęste chmury pary.

 • Jakość - sprawdzone
 • Przyjazny dla użytkownika - sprawdzone
 • Satysfakcja - sprawdzone
 • Przenośność - sprawdzone
 • Smak - podwójne sprawdzenie

MIGHTY

Ok, więc Mighty jest jak starszy brat Crafty'ego! Został wyprodukowany przez słynną firmę Storz & Bickel. Jest to jeden z najlepszych vaporizerów na suche zioło, stworzony do vapingu społecznościowego.

Ma naprawdę długą żywotność baterii, wysoką wydajność i wykorzystuje kombinację ogrzewania kondukcyjnego i konwekcyjnego.

Jest kieszonkowy i może działać do 80 minut przed kolejnym ładowaniem!

HYDROLOGIA9

Według Forbesa, Hydrology 9 jest tym, co otrzymamy, gdy połączymy lampę lawową i bonga. bonga. Jak wszystkie vapy, podgrzewa marihuanę. Ale to, co się różni, to fakt, że w środku znajduje się komora, która musi być wypełniona wodą.

Kiedy para przechodzi przez nią, schładza się, a uderzenie, które przyjmujesz jest gęste, świeże i uderza niesamowitym smakiem.

Jest też tryb imprezowy z podświetleniem! Teraz wszystkie twoje imprezy mogą być LIT!

Cóż, czego więcej można chcieć?

DABBER'S SWITCH

Gdy spojrzysz na Switcha, zauważysz jego elegancki design. Jest tak piękny, że chciałbyś go tylko podziwiać i nigdy nie chciałbyś go używać. Ale kiedy dowiesz się, jak genialny jest w użyciu, nie będziesz w stanie się powstrzymać przed użyciem go!

Ten vaporiser może być używany do suchych ziół, jak również koncentratów. Istnieje 26 różnych ustawień ogrzewania, dzięki czemu możesz dostosować urządzenie do swoich upodobań!

Na jednym ładowaniu można go używać około 150 razy. Social Vaping - sprawdzone!

Czy jest przenośny, zapytacie. Oczywiście! Posiada szklaną przystawkę, która wytwarza gęstą, gładką parę. Nasadka jest łatwa w użyciu, czyszczeniu i ponownym użyciu.

W sekrecie chciałbyś, aby ktoś podarował ci to piękno, przysięgam!

BOUNDLESS CFX

Ludzie, którzy używają różnych vapów, często porównują boundless CFX z Mighty. Jednak Boundless ma tendencję do szybszego nagrzewania się w porównaniu do Mighty.

Ponadto, posiada cyfrowy wyświetlacz LED. Miłośnicy gadżetów często nie mogą się oprzeć temu urządzeniu! Ekran LED ułatwia użytkownikom wybieranie idealnego ustawienia, które preferują.

Boundless ma szeroki zakres temperatur i w pełni izolowaną ścieżkę powietrza. Jest szybki, wydajny i przenośny. Posiada również solidną obudowę zewnętrzną, dzięki czemu jest trwały.

GRASSHOPPER

Myślę, że jest to osobisty faworyt dla wielu vaperów, którzy potrzebują tego malutkiego urządzenia w kształcie długopisu do dyskretnego użytkowania. Jest to najlepszy vaporiser do suchego zioła, ponieważ jest to dosłownie jeden z najbardziej dyskretnych sposobów wapowania.

Zdecydowanie nie jest on dla Ciebie, jeśli chcesz go kupić do użytku społecznego lub grupowego. Jeśli jednak szukasz szybkiego waporyzowania w locie, to Grasshopper jest najlepszy.

Jest trudny do znalezienia z bardzo dobrych powodów!

MAGIC FLIGHT LAUNCH BOX

Jeśli lubisz unikaty, to Magic Flight Launch Box powinien znaleźć się na Twojej liście rozważań. Jest to pięknie zaprojektowane urządzenie, wykonane w formie malutkiego drewnianego pudełka.

Jest małe, przenośne, szybkie i można je ładować. Rozgrzewa się w mniej niż 5 sekund. W miarę powstawania pary, można zobaczyć jak się buduje.

 • Przenośny - sprawdzone
 • Szybkość - sprawdzone
 • Jakość - sprawdzone
 • Design - zdecydowanie tak!

PUFFCO PEAK

To niesamowicie piękny vaporizer, który trafił na tę listę prawdopodobnie dlatego, że jest tak estetyczny, a także z limitowanej edycji.

Jest to zgrabne urządzenie do użytku w koncentracie, wykonane z ręcznie dmuchanego szkła borokrzemowego, które przyciąga wzrok wysokim i misternym designem w przepięknych kolorach zachodu słońca.

Ma szybki czas nagrzewania około 20 sekund i ma cztery różne ustawienia temperatury. Ładuje się w ciągu 2 godzin i jest idealny na prezent!

Niech Twoje słońce zachodzi z gęstymi chmurami aksamitnej pary, przeplatanej odcieniami zachodzącego słońca!

VAPORISER VOLCANO

Większość vaporizerów, o których tu mówiłem, jest przenośna i generalnie do szybkiej sesji vape w podróży. Kiedy więc mówię o Volcano, jest to jeden z najlepszych vaporizerów stacjonarnych.

Jest on zaawansowany technologicznie i występuje zarówno w wersji analogowej jak i cyfrowej. Posiada zakres temperatur 226-446 F. Korpus grzewczy jest w całości ceramiczny, a zewnętrzna część wykonana jest z wytrzymałej stali nierdzewnej, co czyni go trwałym i stanowi doskonałą inwestycję na długi czas użytkowania.

Jest łatwy w użyciu i konfiguracji, ale jeśli szukasz taniego, przenośnego vape, to nie jest to.

Wraz z legalizacją zioła w wielu stanach, przemysł vape staje się coraz większy z dnia na dzień. Z tak wieloma akcesoriami do zioła na rynku, trudno jest dokonać wyboru. Dlatego też badania są podstawą.

Zainwestuj w dobry vaporiser, a to zdecydowanie zmieni twoje doświadczenie z vapingu.

 • Badania - sprawdzone
 • Dobre doświadczenie - sprawdzone
 • Satysfakcja - sprawdzone
 • Zabawa - sprawdzone
 • Bezpieczeństwo - sprawdzone

Jeśli wszystkie z nich są sprawdzone, to znaczy, że dokonałeś właściwego wyboru!

W końcu, co dobrego jest w wydawaniu pieniędzy, jeśli nie dostajesz najlepszego haju z tego?


Kliknij, aby ocenić ten post![Total: 0 Average: 0]