Naćpany? Spróbuj teraz tych najlepszych gier o zioło!

 Strona główna / Przydatne informacje o marihuanie / Naćpany? Spróbuj teraz tych najlepszych gier o zioło!

Naćpany? Spróbuj teraz tych najlepszych gier o zioło!

Wyciągnij wnioski: Gry imprezowe są już zabawne, prawda? Ale wiesz, co sprawia, że są one jeszcze bardziej zabawne? Zgadłeś... Trawka! Po pierwsze, jesteś bardziej zrelaksowany podczas grania w gry na trawce, a po drugie, istnieje wiele sposobów na spożywanie trawki. Ten artykuł rzuca światło na kilka przyjemnych sposobów, jak uczynić bycie naćpanym niezapomnianym!

Nigdy nie lekceważ zdolności zioła, relaksujące, przyjemne i wysublimowane. I dzielenie się trochę jakości zioło z przyjaciółmi jest jak toczenie, rozwijanie i relaks.

Co sprawi, że świetna impreza domowa z przyjaciółmi?

Faktem jest, że zioło jest lepsze niż alkohol. Teleportuje cię w psychodeliczną podróż z jednego świata do drugiego, a rano wracasz bez kaca.

Aby uczynić imprezę domową bardziej zabawne i teleportować gościa na chmurce dziewięć, mamy kilka najlepszych co zioło gry. Te stoned zabawy gry do gry podczas wysokiej może przynieść każdy z przyjaciół na tej samej stronie. Poza tym trippy gry może dodać kilka głównych śmiech na głos momenty, godziny i godziny zabawy i oczywiście, długie hity z Paper Plane.

Przygotuj się ze swoimi ulubionymi przekąskami, wodę CBD i dużo zioła. Więc bez upuszczania centa i mając chwast w swojej istocie, oto 10 najlepszych gier na chwast dla zabawnych sesji palenia do wypróbowania teraz.

SPIS TREŚCI

 • Nowoczesny piwny pong- Bong Pong
 • Przekazywanie paczki - Taxi
 • Smoke With The Word: Jammin'
 • Don't Let The Ash Fall: Ash Tower
 • Twoja kolej: Weed Category
 • Have You Done It: Never Have I Ever
 • Roll And Rock: Smokin' Dice Game
 • Play, Smoke, Shuffle, Repeat: Wspominanie o marihuanie
 • Stare And Smoke: Medusa
 • Survival Of The Pothead: Last Man Standing
 • Over To You:

Modern Beer Pong- Bong Pong

Zaczynając od klasycznej gry w palenie, powszechnie spotykanej na wszystkich imprezach. Wywodzący się z beer ponga, bong pong jest jego unowocześnioną wersją, z nagrodami za pączki zamiast nagród za piwo.

Podzielcie się na dwie drużyny. Podobnie, w beer pong, gracze będą starali się wylądować piłeczką pingpongową w kubku przeciwnika. Jeśli piłeczka wyląduje w kubku, zostaniesz nagrodzony uderzeniem w bonga, a Twój przeciwnik dostanie kubek piwa do wypicia. Możesz dodać swoje własne zasady i kreatywność, twoja decyzja. Jest jeden pewnik, że obie drużyny będą unosić się na haju, ponieważ alkohol i zioło mogą być fruwającą kombinacją.

Przekazywanie paczki - Taxi

Jedyna gra, która przychodzi na myśl po "High" lub możemy powiedzieć, że obowiązkowa gra w zioło. Bez niej każda lista gier na trawkę byłaby niekompletna.

Aby rozpocząć grę w Taxi, weź hita i przytrzymaj go. Do czasu, aż walec wróci do ciebie, bądź spokojny i trzymaj dym THC w środku. Kiedy trippy stick do ciebie wróci, uwolnij swoje płuca i poczuj świeżą falę kolejnego puffa.

Jeśli nie możesz utrzymać swojego dymu, odpadasz. W miarę jak ludzie się bawią, coraz trudniej jest utrzymać MJ. Ta taksówka na pewno podrzuci cię do Trippy Town.

Smoke With The Word: Jammin'

Przechodząc do następnej gry w palenie, to jest łatwe, zabawne i trippy. Każdy stoi i trzyma swojego jointa lub blunta i niech piosenka Jammin' autorstwa Boba Marleya budzi ściany domu. Jak mówi Bob, 'jammin' lub 'jam', weź uderzenie. Aby dodać więcej hitów, nawet liczyć dla piosenkarza playback.

Gdy piosenki dobiegają końca, przydałaby się świeża rolka, ponieważ piosenka jest przepełniona 'Jammin' i 'Jam'.


Don't Let The Ash Fall: Ash Tower

Ash Tower to bardzo interesująca gra, jak sama nazwa wskazuje, po prostu nie pozwól, aby twój popiół spadł. Rzuć jointa, (ciężkiego grubego jointa) uderz i zdaj. Ale haczyk jest, nie pozwól, aby popiół dotknąć podłogi (nie pozwól mu spaść z połączenia). Ten, kto upuści popiół, zostanie nagrodzony szklanką napoju. Z udanej budowy wieży z popiołu, możesz być dumny, ponieważ szanse na dobrze stojącą wieżę są bardzo małe.

Twoja kolej: Kategoria Chwasty

Aby sprawdzić swoją inteligencję i moc pamięci, oto gra, która sprawi, że dostaniesz ROLFA. Wszyscy się zbierają i ktoś wybiera kategorię i literę (np. Wymień horror, którego nazwa zaczyna się na literę "I". Czy potrafisz zgadnąć? Poprawne odpowiedzi to np. "It Follows" i "Insidious"). Motywem wyboru kategorii i litery jest prawidłowe nazwanie jej. (np. kategorią może być wszystko, co przyjdzie Ci do głowy - filmy, seriale, piosenki i nazwiska gwiazd, cokolwiek). Osoba, która wybierze kategorię i literę, poda prawidłowy przykład, otrzymuje jedno trafienie, a jeśli się pomyli, otrzymuje pięć trafień. Jak rolka porusza się dalej, pojedyncze trafienie na prawidłowe przenosi się do dwóch trafień.

Jak gra porusza się dalej, można zauważyć powódź wspomnień w swoim umyśle i kilka nowych rzeczy też.

Have You Done It: Never Have I Ever

Jest to jedna z najbardziej przytłaczających gier dla dorosłych. Każdy z was mógł w nią grać lub słyszeć o niej, ponieważ jest popularna na całym świecie. Zacznij kręcić kilka bluntów, lub clean up your bong aby zacząć. Zrób oświadczenie zaczynające się od słów "Nigdy nie zdarzyło mi się..." z czymkolwiek, co możesz sobie wyobrazić. Ludzie, którzy to zrobili nie będą podnosić rąk i wąchać zioła. A ludzie, którzy tego nie zrobili, podniosą rękę i będą czekać na następne oświadczenie.

Jak "Nigdy nie byłem w Tomorrowland"Ludzie z opuszczonymi rękami palą trawkę, a ludzie z podniesionymi rękami, jak wrażenia? Podziel się swoimi doświadczeniami w polu komentarza.

Roll And Rock: Smokin' Dice Game

Można go nazwać gry planszowe do gry, gdy wysoki, ale jedyną istotną różnicą jest to, że kostki jest decydentem, a wszyscy inni w pokoju będzie ugryźć kulę. Kup zestaw Smokin' Dice, kup stertę zioła i zakręć tyloma jointami, ile chcesz zapalić.

To świetna zabawa, ekscytująca i zawsze pełna niespodzianek. Możesz mieć parę kostek lub nawet użyć 4 kostek naraz, aby dodać więcej ciekawych zadań. To będzie poważna rozrywka i przezabawna sesja palenia.

Graj, pal, tasuj, powtarzaj: Wspominanie o marihuanie

Wspominanie o marihuanie może być zarówno interesujące, jak i odświeżające. Jedyne co musisz zrobić to odtworzyć piosenkę lub film, który odnosi się do marihuany. Wybierając najlepsze piosenki inspirowane trawką będzie świetnym wyborem, doda to zarówno muzykę, jak i marihuanę.

Kiedy piosenka lub film wspomina o marihuanie, cannabis, ganja, weed, i wszystkich innych slangach, które możesz pamiętać, uderz w puff i zacznij przygotowywać się do następnego uderzenia.

Stare And Smoke: Medusa

Usiądźcie w kręgu i przygotujcie się do wpatrywania się w siebie nawzajem. Bądźcie gotowi z jointem i pochylcie głowę w dół patrząc na swoje stopy. Na odliczanie trzy, dwa, jeden, spójrz w górę i spójrz na któregoś z graczy. Jeśli patrzysz na kogoś, kto nie patrzy na ciebie, jesteś bezpieczny od meduzy. A jeśli dwie osoby wpatrują się w siebie nawzajem, Krzycz 'Meduza'. Ktokolwiek krzyknie pierwszy, dostanie jointa i złotą szansę na jego odpalenie, jak również utrzymanie go w ogniu do czasu, aż pojawi się nowy zwycięzca.

Survival Of The Pothead: Last Man Standing

Oto nadchodzi ostatnia i ostateczna gra o trawce, aby odkryć pothead. Jak już może masz pojęcie o grze, to nic innego jak zgniatanie, rolowanie, palenie, powtarzanie. Wystarczy cieszyć się zioło i tylko przestrzegać jednej zasady, palić, aż nie można palić.

Kończąc grę przy gorącym pudełku, można zauważyć wiele osób z nieplanowaną drzemką. Ostatni stojący człowiek wygrywa tytuł pothead, jak również wysokie wycieczki. Spróbuj, gdy masz przed sobą weekend i nic wielkiego do zrobienia.

Over To You:

Tutaj kończy się lista dla najlepszych co gry chwastów, aby spróbować. Każda gra ma zamiar zostawić cię na haju, pełne wspomnień, zrelaksowany i ból szczęki. Jeśli masz jeszcze jakieś ciekawe gry kreatywne, którymi chcesz się z nami podzielić, podzielimy się nimi na naszej stronie. Kto wie, że twoja własna gra stanie się sławna i doda zabawy do wielu mleczarni palenia.